REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Przezroczyste igloo w ogrodzie może być hitem tego lata. Już bije rekordy popularności w Stanach

Niedługo każdy z nas będzie mógł poczuć się jak Bubble boy, który swoje życie spędzał w plastikowej kopule. Zachodnie publikacje już ochrzciły ogrodowe igloo numerem 1 tego lata. Na Amazonie można je dostać za 1,2 tysiąca dolarów.

06.07.2019
13:22
Ogrodowe igloo jest hitem tego lata w USA. Kiedy nowa moda dotrze do Polski?
REKLAMA

Jednym z najciekawszych produktów, jakie zaczęły ostatnio zyskiwać na popularności, jest przezroczyste igloo przeznaczone do postawienia w ogrodzie.

REKLAMA
 class="wp-image-950292"

Ma powierzchnię około 3,6 m kw. i może służyć jako miejsce relaksu nawet w czasie deszczu. Ochroni nas również przed komarami w czasie letniego grilla czy zapewnia miejsce zabaw pod chmurką dla dzieci. Rozłożenie całej konstrukcji ma zajmować nieco mniej niż godzinę.

Ogrodowe igloo kosztuje od ok. 1300 dol na Amazonie.

Podobnych produktów jest jednak bardzo dużo. W nieco niższym przedziale cenowym znajdziemy choćby bąbelkowy namiot (bąbelkowy bo dla bomelków).

 class="wp-image-950298"

Recenzenci mają zwracać uwagę, że choć igloo w rzeczywistości nie wygląda tak dobrze, jak na obrazku, to daje świetną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i nie poddaje się nawet śniegowi.

REKLAMA
 class="wp-image-950295"

Takie igloo może być ciekawą alternatywą dla namiotu w czasie wakacyjnych wypadów dla kogoś, kto potrzebuje nieco więcej komfortu. Dość problematycznym wymaganiem w terenie może być jednak konieczność rozłożenia konstrukcji na stabilnym, płaskim podłożu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA