REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

EY otwiera w Polsce wavespace

Warszawa to kolejne miasto, w którym EY zdecydował się uruchomić tego typu ośrodek. Podobne działają już w Nowym Jorku, San Francisco i Dolinie Krzemowej, Seattle, Singapurze, Hongkongu, Madrycie, Mediolanie, Paryżu, Berlinie, Londynie, Singapurze i Tel Awiwie.

19.06.2019
11:51
EY otwiera w Polsce wavespace
REKLAMA

Połączone w sieć oferują one wsparcie ekspertów, tworząc interaktywne środowisko pracy, koncentrujące się na „disruptive growth”, optymalizacji procesów oraz nowoczesnych technologiach.

REKLAMA

- Warszawa znalazła się w tym prestiżowym gronie. Bardzo nas to cieszy. Tym bardziej, że Polska została wybrana dzięki kompetencjom w zakresie IoT i cyberbezpieczeństwa oraz dzięki współpracy z ekosystemem startupowym - wyjaśnia Jacek Kędzior, Partner Zarządzający EY Polska.

Jak zauważa ekspert, model pracy z klientami ulega zmianie. Nie jest to już typowe doradztwo, ale praca z klientem nad wypracowaniem konkretnych rozwiązań czy wdrożeń.

W EY wavespace eksperci wspólnie z klientami w ramach interaktywnych warsztatów pracują nad wykorzystaniem nowych technologii w procesach biznesowych - proponują i wypracowują rozwiązania dla największych wyzwań biznesowych a następnie je prototypują i testują. Pozwala to skrócić drogę i czas potrzebny na wypracowanie i wdrożenie rozwiązania.

Warszawa specjalizuje się w IoT, blockchainie i bezpieczeństwie

Centra wavespace są rozszerzeniem sieci centrów innowacji EY, które funkcjonują w oparciu o wspólną metodę prac yw zakresie technologii, takich jak sztuczna inteligencja, automatyzacja procesów, blockchain i cyberbezpieczeństwo.

W ramach globalnej sieci wavespace multidyscypilnarne zespoły mogą jednocześnie w różnych częściach świata pracować nad wybranym zagadnieniem. W każdym centrum znajdują się studia projektowe, inkubatory i ekspozycje showcase.

Dzięki temu, że wavespace'y są połączone, możemy dostarczyć naszym klientom w każdym miejscu na świecie najlepsze, co mamy w całym EY - mówi Artur Kozłowski, lider warszawskiego centrum EY wavespace. Dodatkowo każdy ośrodek posiada swoją specjalizację. Naszą jest internet rzeczy, a także cyberbezpieczeństwo, otwarta innowacja oraz inteligentna automatyzacja.

Wsparcie interaktywnej i kreatywnej pracy

- Pracujemy, korzystając z metody Scan-Focus-Act, opartej o design thinking. Dzięki temu spoglądamy na wyzwania biznesowe w świeży sposób i otwieramy się na pomysły, które na co dzień są pomijane. Podczas warsztatów włączamy klientów w generowanie pomysłów oraz w prototypowanie i testowanie rozwiązań - opowiada Artur Kozłowski .

REKLAMA

Jak zaznacza, wavespace'y wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i wspierają interaktywną i kreatywną pracę.

- Dzięki temu nasi klienci mogą „dotknąć” projektowanych rozwiązań, a nie tylko o nich posłuchać. Praca w wavespace przypomina metodę, w której początkowo opracowuje się podstawową wersję produktu, a następnie rozbudowuje ją o kolejne szczegóły - dodaje.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA