REKLAMA
  1. bizblog
  2. Biznes

Jest impreza, szukasz bankomatu i... podjeżdża samochód Euronetu. Operator rusza z nowym projektem

Euronet poinformował, że rozszerza swoją ofertę o mobilne bankomaty. Transportery z pieniędzmi mają krążyć tego lata po w miejscach, gdzie organizowane będą duże imprezy sportowe i muzyczne.

06.06.2019
18:00
Euronet wprowadza mobilne bankomaty. Obsłużą klientów festiwali muzycznych
REKLAMA

Juwenalia, Sunrise Festival, Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – to przykłady eventów, na których mają się pojawić samochody od Euronetu.

REKLAMA

Każdego roku otrzymujemy prośby o instalację naszych urządzeń na festiwalach muzycznych czy imprezach sportowych. W miejscach, w których do tej pory m.in. z powodów technicznych nie mogły zostać zainstalowane stacjonarne urządzenia, mobilny bankomat zapewni dostęp do gotówki uczestnikom wydarzeń – mówi Ewy Miziołek, dyrektor ds. marketingu i wsparcia sprzedaży sieci, cytowana w komunikacie prasowym.

Operator zamierza też zainstalować dodatkowe 180 urządzeń m.in. na półwyspie helskim oraz na Mazurach. Podczas wakacji nad polskim morzem wciąż nie wszędzie jesteśmy bowiem w stanie zapłacić za pomocą karty, a część urlopowiczów decyduje się na płatność gotówką ze względu na większa kontrolę nad wydatkami.

Sama idea mobilnych bankomatów jest już polskich klientów dobrze znana.

REKLAMA

Swego czasu mobilne bankomaty i wpłatomaty miał w swojej ofercie Idea Bank. W marcu 2019, po 4 latach od debiutu tej usługi, bank zrezygnował jednak z dostarczania pieniędzy za pomocą elektrycznych BMW i postawił na transakcje bezgotówkowe.

Idea Bank na podstawie przeprowadzanych analiz i badań jest przekonany, że klienci w ciągu ostatnich 4 lat rozwinęli swoją działalność gospodarczą w sposób pozwalający na korzystanie z bankowości internetowej. Oczekują usług wykorzystujących najnowsze technologie, które pozwolą ułatwić im pracę, zwiększyć bezpieczeństwo obrotu i obniżyć koszty prowadzenia rozliczeń – wyjaśniło biuro prasowe.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA