Dawid Podsiadło burzy bariery. Zachęca z T-Mobile do wypadów na kawę i do kina
„W nowym spocie reklamowym Dawid Podsiadło, ambasador marki T-Mobile, zachęca Polaków do wyjrzenia poza barierki swojego balkonu i poznania się bliżej – pomachania do kogoś, uśmiechnięcia się i podzielenia się dobrą energią. Wszystko po to, aby tworzyć lepsze sąsiedztw” – czytamy w najnowszym komunikacie T−Mobile.

REKLAMA