1. bizblog
  2. Biznes

Pełnia możliwości płatności bezgotówkowych. Terminal płatniczy dla firm od Banku Pekao

Lokowanie produktu: Bank Pekao S.A.

Bank Pekao oferuje nowoczesny terminal, który pozwoli na akceptację płatności kartą oraz BLIKIEM z dowolnego miejsca. To większa wygoda dla firmy i klienta, a także oszczędność czasu. Dzięki integracji z kontem pieniądze pojawiają się na rachunku już następnego dnia.

05.01.2023
15:10
Pełnia możliwości płatności bezgotówkowych. Terminal płatniczy dla firm od Banku Pekao

Terminal płatniczy to bezpieczeństwo i oszczędność czasu

Wyobraźmy sobie, że pracujemy w segmencie usługowym – jesteśmy elektrykiem lub złotą rączką, która bez problemu radzi sobie z hydrauliką czy elektroniką. Klient prosi nas o szybką naprawę, ale gdy przychodzi do płacenia, to zdaje sobie sprawę, że w portfelu nie posiada niczego poza kartami płatniczymi. My na szczęście wyciągamy wówczas terminal, który niczym nie różni się od smartfona i bez problemu akceptujemy płatność. Możemy również przyjąć płatność bez fizycznej obecności karty za pośrednictwem BLIKA. Zyskujemy zadowolonego klienta, który obok naprawy docenia również prostotę transakcji, więc w przyszłości chętniej wybierze nasze usługi.

Właśnie taką rzeczywistość proponuje bank Pekao, który wystartował z promocją bezterminowo bezpłatnego prowadzenia Konta Przekorzystnego Biznes z premią do 2000 zł, do którego oferuje terminal płatniczy. Jeśli założymy je do końca lutego 2023 roku i spełnimy odpowiednie warunki, to za dwuletnią dzierżawę terminala nie zapłacimy ani złotówki. Bezpłatny jest także serwis terminala, indywidualne logo oraz wiele usług dodatkowych, które stanowią dodatkowy przychód dla posiadacza terminala Banku Pekao.

A co, jeśli już wcześniej akceptowaliśmy karty płatnicze? Wówczas abonament wyniesie zaledwie złotówkę miesięcznie przez 2 lata.

Dodatkowo, po spełnieniu określonych warunków, możemy zyskać do 600 złotych premii za aktywne korzystanie z terminala. Wystarczy w ciągu 6 kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy przyjąć na Konto Przekorzystne Biznes płatności bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł miesięcznie.

Terminal płatniczy jak smartfon

W ofercie Banku Pekao mamy najnowocześniejszy terminal MiniPOS PAX A50, który z zewnątrz niczym nie różni się od niewielkiego smartfona. Ma duży ekran, kamerę i moduł zbliżeniowy, które umożliwią pełne przejście nie tylko do świata bezgotówkowego, ale i ekologicznego bez konieczności drukowania papierowego potwierdzenia transakcji. Terminal wysyła je SMS-em lub na adres e-mail klienta.

*Materiał powstał przy współpracy z Bankiem Pekao.

Lokowanie produktu: Bank Pekao S.A.
Najnowsze