REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Megapromocje w Allegro. Rozpoczął się Smart! Week

Smart! Week, czyli największy festiwal zakupów na Allegro, właśnie się rozpoczął. Platforma chwali się, że przygotowała mnóstwo promocji i ciekawych produktów w dobrych cenach. Sprawdź, jak można zrobić zakupy i skorzystać z Smart! Week Allegro.

27.09.2021
13:23
Megapromocje w Allegro. Rozpoczął się Smart! Week
REKLAMA

Wielkie zakupy i promocje na Allegro. Smart! Week rozpoczął się w poniedziałek 27 września i potrwa do niedzieli 3 października. W ciągu trwającego tydzień festiwalu zakupów użytkownicy Allegro Smart! zyskają dostęp do tysięcy promocji na produkty takich marek jak Apple iPhone, Xbox, Realme, Xiaomi, Samsung i wiele innych.

REKLAMA

Akcja Smart! Week obejmuje produkty w najpopularniejszych kategoriach na
Allegro, takich jak dom i ogród, zdrowie, elektronika, motoryzacja, dziecko
czy kultura.

Posiadacze zwykłego pakietu Allegro Smart! (w tym Smart! Student i usługi Smart! współdzielonej z członkami grupy rodzinnej) lub Smart! na Start mają do dyspozycji nie tylko nieograniczoną liczbę darmowych dostaw i zwrotów ale także możliwość zaoszczędzenia w trakcie zakupów dzięki promocjom i specjalnym cenom – zapewnia Allegro.

Allegro przygotowało promocje na najpopularniejsze marki

W tym roku – dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu sprzedawców, którzy dołączyli do promocji – skala akcji jest dwukrotnie większa. Wszyscy, którzy aktywują Smart! na Start, mogą bez dodatkowych kosztów ani zobowiązań wypróbować nasz program lojalnościowy i zyskać dostęp do atrakcyjnych promocji i nieograniczonych darmowych dostaw w ramach festiwalu Smart! Week – mówi Aleksandra Sroka-Krzyżak, strategy director w Allegro.

Allegro informuje, że na klientów czekają miliony przecenionych produktów we wszystkich kategoriach - sprzęt AGD, komputery, narzędzia, smartfony i telewizory LCD, a także popularne detergenty, pieluszki, perfumy i nie tylko. Specjalne ceny przygotowano na produkty takich marek jak Samsung, Xiaomi, Apple iPhone, Xbox S, Oral, Papmers.

Niektóre promocje sięgają nawet do 70 proc. taniej

– mówi Aleksandra Sroka-Krzyżak, strategy director w Allegro.

Przykładowe oferty w poniedziałek 27 września:
● Smartfon Apple iPhone 12 128GB White za 3599 zł
● Xbox S za 1099 zł
● Ekspres De'Longhi ECAM 23.120.B za 1099 zł
● Szczoteczka Oral-B Vitality Cross Action D100 W za 54,99 zł
● Kamera samochodowa Mio Mivue C560 za 249 zł

Sprawdź, kto i jak może zrobić zakupy w programie Allegro Smart!

W festiwalu Allegro Smart! Week mogą wziąć udział użytkownicy usługi Allegro Smart! (w tym pakietu próbnego Smart! na Start, zwykłego pakietu Smart!, Smart! Student lub Smart! współdzielonego w ramach grupy rodzinnej). Do programu lojalnościowego można dołączyć na stronie: https://allegro.pl/smart.

Zakupy w trakcie Allego Smart! Week. Jak trafić znaleźć najlepsze ceny i najlepsze promocje?

W tym roku w ramach Allegro Smart! Week są dostępne dwa rodzaje ofert: nieograniczone – dostępne w dużych ilościach przez cały tydzień – i ograniczone, pojawiające się w określonych dniach, umożliwiające zakup z rabatem do 70 proc. (przy czym będą obowiązywać ograniczenia ilościowe, np. 1 sztuka na kupującego, w zależności od oferty).

REKLAMA

W tym drugim przypadku klienci będą musieli szybko reagować i śledzić stronę https://allegro.pl/kampania/smartweek, aby skorzystać z najkorzystniejszych promocji. Warto dodać wybrane oferty do obserwowanych, aby około 20 minut przed ich startem, otrzymać powiadomienie z czasem startu sprzedaży. Ponadto można oczywiście szybko wyszukać przecenione produkty używając filtra „oferty Smart! Week” lub wpisując w wyszukiwarkę Allegro hasło „smart week”.

Allegro Smart! oferuje bezpłatne dostawy do ponad 35 000 punktów odbioru (zamówienia od 40 zł). Dodatkowo, od 23 września Allegro uruchomiło promocję i obniżyło minimalną wartość zamówienia objętego darmową dostawą kurierską z 80 również do 40 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA