REKLAMA
  1. bizblog
  2. Zakupy

Kupiłbyś coś na AliExpressie, ale boisz się czasu oczekiwania? Będą gwarantowane dostawy w 15 dni

Gwarantowaną dostawę do Polski w 15 dni ogłosił w poniedziałek chiński gigant e-commerce AliExpress. Towary, które będzie można odebrać w takim czasie od zakupu, będą oznaczone specjalną etykietą „15-dniowa dostawa”. To świetna wiadomość dla konsumentów, dla których nieprzewidywalny czas dostawy był największą przeszkodą w zakupach na Ali. Dla konkurencji z Allegro na czele to znacznie gorszy news.

29.03.2021
12:11
Zakupy w internecie. AliExpress wprowadza gwarantowane dostawy w 15 dni
REKLAMA

AliExpress podkreśla, że ma ambitne plany rozwoju na europejskim rynku, w tym w Polsce. „Celem firmy jest ułatwienie klientom odbioru przesyłek i skrócenie czasu dostaw” – deklaruje firma będąca częścią Alibaba Group.

REKLAMA

Oferta gwarantowanej 15-dniowej dostawy produktów wysyłanych z Chin będzie realizowana przez AliExpress razem z inną chińską firmą – dostawcą usług logistycznych Cainiao.

„To kolejny dowód na silne zaangażowanie AliExpress na polskim rynku. W
ubiegłym roku firma zapewniła 3-dniową dostawę do Polski, usługa zyskała uznanie konsumentów, a wielkość sprzedaży produktów objętych akcją wzrosła o ponad 200 proc. rok do roku” – podkreśla firma w komunikacie.

Podwójna ofensywa

Jakie rodzaje towarów będą objęte 15-dniową dostawą? Promocyjnej oferty można szukać w działach: AGD, elektronika użytkowa, sprzęt sportowy oraz uroda i zdrowie.

REKLAMA

Polski rynek e-commerce jest nadal jednym z najszybciej rozwijających się w Europie, a AliExpress ma na nim mocną pozycję i wykorzystuje ten wzrost

– mówi Gary Topp, prezes AliExpress na Europę Środkowo-Wschodnią.

Tego samego dnia ruszyła wyprzedaż na AliExpressie, a platforma obiecuje rabaty sięgające 70 proc. Wyprzedaż potrwa tylko do 2 kwietnia. „Łączona dostawa przesyłek z Chin z korzystną ceną i szerokim asortymentem, z którego słynie AliExpress, polepszy i znacznie przyspieszy logistykę zamówień dla polskich konsumentów” – zachwala ofertę firmy Topp.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA